КЕРІВНИЦТВО КИЇВСЬКОЇ ОДА ПРИДІЛЯЄ ОСОБЛИВУ УВАГУ СВОЄЧАСНОМУ ТА ЯКІСНОМУ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ЖИТЕЛІВ ОБЛАСТІ

11 лютого у Переяслав-Хмельницькій райдержадміністрації особистий прийом громадян провів заступник голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. Також у роботі прийому участь взяли в.о. директора департамента агропромислового розвитку КОДА Костянтин Довгаль, в.о. голови райдержадміністрації Андрій Коркач, керівник апарату РДА Валерій Перчук та заступник голови Переяславської міської ради Валентина Губенко.

Порушувалися питання добросусідських відносин, благоустрою та питання завершення ремонту даху на Пристромській ЗОШ.

Громадяни, які сьогодні побували на прийомі у заступника голови КОДА, отримали вичерпні відповіді на особисті звернення.