ВАЖЛИВО, ЩОБ ВЕТЕРАНИ АТО/ООС ОТРИМУВАЛИ ГІДНУ ПІДТРИМКУ ТА РЕАБІЛІТАЦІЮ, - ДМИТРО РАЗУМКОВ

Під час робочого візиту до Київської області Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відвідав Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни, де ознайомився з лікувально-реабілітаційною базою Центру.

«Сьогодні такі заклади дійсно важливі для України, адже багато людей повертається з війни і потребує реабілітації. Необхідно, щоб воїни, які пройшли АТО/ООС, отримували гідну підтримку і змогли повернутися до нормального емоційного, психологічного і фізичного стану», - підкреслив Дмитро Разумков.

Голова Парламенту також поспілкувався з персоналом закладу та учасниками АТО/ООС, які перебувають на реабілітації в Центрі. Він подякував ветеранам за службу і запевнив у готовності Верховної Ради України зробити все можливе для припинення війни на Донбасі та відновлення територіальної цілісності України.

Інформація офіційного
веб-порталу Верховної Ради України