ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ МІЖНАРОДНОЇ БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «РОМСЬКИЙ ЖІНОЧИЙ ФОНД «ЧІРІКЛІ»

11 лютого 2020 року в Переяслав – Хмельницькій міськрайонній філії КОЦЗ відбулась зустріч директора Любов Красової з представниками міжнародної благодійної організації «Ромський жіночий фонд «Чіріклі», серед яких була присутня Валентина Золотаренко, яка є ромською посередницею в м. Києві та Київській області, Людмила Михайленко, яка є медіаторкою у нашому місті.

В ході зустрічі обговорили  питання індивідуального підходу в наданні соціальних послуг державною службою зайнятості та сприяння зайнятості громадян ромської національності які проживають на території міста Переяслава та Переяслав – Хмельницького району.