Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!22 БЕРЕЗНЯ 2020 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

22 березня 2020 року в Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації під керівництвом голови РДА Сергія Дяченка, за участю голови Переяславської міської ради Тараса Костіна, заступника голови Переяслав-Хмельницької районної ради Івана Бугаєнка, керівників підприємств, установ та організацій району, сільських голів, голів ОТГ району  відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому розглянули важливі питання життєдіяльності району під час карантину, зокрема проведення додаткових профілактичних і протиепідемічних заходів щодо запобігання розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом.

Після обговорення питань порядку денного комісією були прийняті відповідні протокольні рішення:

 Забезпечити працівників екстреної медичної допомоги та працівників центральної районної лікарні додатковими засобами індивідуального  захисту.

Органам місцевого самоврядування, поліції, керівникам підприємств, установ та організацій:

- забезпечити проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи щодо заборони користування дитячими та спортивними майданчиками в парках, скверах та на прибудинкових територіях;

- посилити контроль за дотримання обмежувальних заходів згідно вимог чинного законодавства;

- заборонити роботу  ринків, ярмарків та  об'єктів  торгівлі, розташованих на їх території;

- забезпечити наявність споживачів в торговельному залі, магазині  в кількості не більше 1 особа на 10м2 та проведення заходів щодо  дотримання санітарних норм;

- залучити громадські формування з охорони правопорядку щодо забезпечення громадського порядку та обмежувальних заходів.

Органам місцевого самоврядування керівникам підприємств, установ та організацій:

- в установленому порядку забезпечити виділення цільових коштів для проведення заходів та створення резерву дезінфікуючих засобів для проведення дезінфекції житлових багатоквартирних будинків на території району.                                                                                                               

- заборонити до покращення епідемічної ситуації планові та позапланові відключення об’єктів  життєзабезпечення населення.

Керівникам підприємств, установ , організацій, головам сільських рад:

- згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року №409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій», рішення комісії є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями розташованими на території району.

 Інформація відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та взаємодії з правоохоронними органами адміністрації