Надання соціальних послуги сім'ям району, що перебувають під соціальним супроводом

15 травня 2020 року фахівцями Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, спільно з представниками служби у справах дітей та сім'ї Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, інспекторами ювенальної превенції Переяслав-Хмельницького відділу поліції головного управління національної поліції в Київській області, працівниками Пристромської амбулаторії КНП "Переяслав-Хмельницький ЦПМСД" здійснено виїзд у сім'ї, що опинились у складних життєвих обставинах.

Під час виїзду охоплено 3 сім'ї сіл Пристроми та Вовчків, у яких перевірено умови проживання, забезпечення харчування дітей та належного догляду. Надано психологічну підтримку, рекомендації щодо належного виконання батьківських обов'язків, розвиток виховного потенціалу.

Також, в період з 11 по 15 травня були надані консультаційні послуги прийомній та патронатній родинам. Одній багатодітній сім'ї, що перебуває у складних життєвих обставинах була надана практична допомога у виготовленні  паспортів громадянина України у формі ID-картки.

Всі заходи відбувались з дотриманням санітарних норм в умовах карантину.

Інформація Переяслав-Хмельницького районного центру
соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді