Вібінар «Підготовка резюме»

Карантин дозволив опанувати нові форми спілкування, та отримання інформації.  Саме тому, 15травня 2020 року вдруге був проведений у режимі Skype,  профконсультаційний семінар «Підготовка резюме» для безробітних, які перебувають на обліку в Переяслав – Хмельницькому міськрайонному центрі зайнятості КОЦЗ.

В нинішніх умовах резюме стало обов’язковим атрибутом процесу працевлаштування.

Грамотно складене резюме – перша умова успішного працевлаштування. РЕЗЮМЕ – це документ, за допомогою якого шукач роботи можете звернути на себе увагу, зацікавити роботодавця своїми можливостями, професійними якостями та отримати запрошення на співбесіду.

Під час онлайн-спілкування учасники вебінару дізналися про види резюме, аналізували типові помилки при його написанні, вчилися правильно його складати, і ефективно використовувати у пошуку роботи.

Наприкінці онлайн-семінару фахівець Переяслав - Хмельницького міськрайонного центру зайнятості відповіла на питання, які слухачі поставили в чаті.