Здійснюється надання соціальних послуг сім'ям району, що перебувають під соціальним супроводом

19 травня 2020 року фахівцями Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, спільно з представниками служби у справах дітей та сім'ї Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, інспекторами ювенальної превенції Переяслав-Хмельницького відділу поліції головного управління національної поліції в Київській області здійснено виїзд у села району. Проінспектовано 4 сім'ї, що проживають в селах Циблі, Хоцьки, Світанок. Здійснено оцінку потреб дитини та сім'ї. Поінформовано про порядок призначення і виплати соціальних допомог. Надано консультації щодо підвищення батьківського потенціалу, відповідального ставлення до розвитку та виховання дітей.

Під час виїзду взяли участь у засіданні громадської комісії Циблівської сільської ради щодо можливості повернення з КЗ КОР КОСЦ «Мати і дитина разом» жительки села з новонародженою дитиною та створення належних умов проживання для родини за місцем реєстрації. На комісію були запрошені: керівники та депутати Циблівської об’єднаної територіальної громади, працівники Циблівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини. Було прийнято рішення: директору Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб підготувати клопотання на продовження перебування мами з дитиною в КЗ КОР КОСЦ «Мати і дитина разом» на час вирішення майнових прав та проведення косметичного ремонту помешкання.

Всі заходи відбувались з дотриманням санітарних норм в умовах карантину.

Інформація Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді