ПРАЦІВНИКИ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ РДА ДОЛУЧИЛИСЯ ДО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ВИШИВАНКИ

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

Щороку, у третій четвер травня, Україна відзначає День вишиванки - міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Тож сьогодні, 21 травня, працівники Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації долучилися до святкування, змінили діловий дрес-код на яскраві вишиванки - традиційний український одяг.

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко привітав колектив зі святом, подякував всім за збереження українських звичаїв вишиванки, яка є душею нашого народу.

Одягнувши сьогодні свій національний одяг, держслужбовці засвідчили прагнення зберегти споконвічні народні традиції.

Цього року святкування Дня вишиванки зазнало коректив. Не планується масових заходів через загрозу пандемії коронавірусу. Саме тому, цьогоріч планують безліч різноманітних онлайн акцій.

День вишиванки у 2020 році присвячується українській родині та родоводу.

Шануймо історію України, зберігаймо її духовні цінності!