НА ПЕРЕЯСЛАВЩИНІ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

День медичного працівника відзначається в нашій країні традиційно у третю неділю червня.

Тож, напередодні відзначення Дня медичного працівника, 19 червня 2020 року, у залі засідань Переяслав-Хмельницької РДА, з вітальними словами до  представників галузі охорони здоров’я  звернулися голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Сергій Дяченко, голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда та Переяславський міський голова Тарас Костін.

У своїх привітаннях посадовці зазначили, що праця медиків є однією із найбільш благородних та жертовних. Медиків недаремно називають хранителями життя, адже вони першими приходять на допомогу у найскрутніші хвилини і допомагають боротися за найцінніший скарб – здоров’я та життя. У  руках медичних працівників щодня опиняються сотні людських доль, які залежать не тільки від  рівня кваліфікації і призначеного лікування, але й від психологічної підтримки і проявленого милосердя. А у 2020 році, в умовах глобальної пандемії  саме медики стали на передовій цієї війни. За це – безмірна їм вдячність і повага.

Медиків Переяславщини привітали із професійним святом та вручили від району та від міста – подяки, квіти, грошові винагороди і пам’ятні  подарунки. Цього року, на Переяславщині,  відзначення відбулося у незвичному форматі через карантинні  обмеження. Привітання приймали  керівники закладів охорони здоров’я Переяславщини,  але пообіцяли переказати вітання та передати відзнаки кращим працівникам вже безпосередньо у своїх колективах.