Перевірка умов проживання та розвитку дітей в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах

18 червня 2020 року фахівцями Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Мариною Пурденко та Ларисою Бобровник здійснено виїзд у сім'ї району, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Проінспектовано 10 сімей, що проживають в селах: Мала Каратуль, Велика Каратуль, Помоклі, Віненці, Лецьки, Пологи-Чобітьки, Циблі.

Поінформовано про порядок призначення і виплати соціальних допомог. Надано консультації щодо підвищення батьківського потенціалу, відповідального ставлення до розвитку та виховання дітей, формування сімейного мікроклімату в багатодітних родинах, набуття та розвиток навичок догляду за новонародженою дитиною, рекомендації щодо розвитку творчих здібностей дитини з обмеженими функціональними можливостями.

Під час візитів дотримувались всі санітарні норми в умовах карантину.