22 ЧЕРВНЯ 2020 РОКУ НА ПЕРЕЯСЛАВЩИНІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

В Україні 22 червня День скорботи і вшануванням пам'яті жертв війни. В цей день ми вшановуємо  пам'ять синів та дочок українського народу, їх подвиг та жертовність, згадуємо усіх, хто поліг у боях  за незалежність нашої рідної України.

Тож сьогодні, 22 червня 2020 року, за участю голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Сергія Дяченка, голови Переяслав-Хмельницької районної ради Петра Качкалди, Переяславського міського голови Тараса Костіна, учасників АТО, членів клубу «Пам’ять серця» відбувся захід, приурочений пам’яті загиблих захисників Вітчизни. Очільники району та міста у своїх виступах згадали про бої, які проходили на території Переяславщини, про увічнення пам’яті полеглих героїв та вшанування ветеранів.  Власну тематичну поезію присутнім зачитав житель міста Василь Потупа.

По завершенню заходу усі присутні поклали квіти до Братської могили воїнів часів Другої світової війни, до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам, до пам’ятника загиблим воїнам АТО/ООС, до Меморіального кургану слави та до пам’ятного знаку героям Букринського плацдарму, що встановлений на березі Дніпра під Переяславом.