Відбулася апаратна нарада у голови адміністрації

23 червня 2020 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Сергій Дяченко спільно із головою Переяслав-Хмельницької районної ради Петром Качкалдою провели апаратну нараду. Участь в нараді взяли також перший заступник голови адміністрації Андрій Коркач,  керівник апарату адміністрації Валерій Перчук, керівники установ, організацій та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Директор КНП «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня» Лариса Кузьменчук поінформувала присутніх про поточну епідеміологічну ситуацію в районі.

Директор КНП «Переяслав-Хмельницький центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталія Царенок повідомила, що центром постійно проводяться обстеження пацієнтів.

Начальник Переяслав-Хмельницького сектору головного управління надзвичайних ситуацій України в Київській області Сергій Лисенко поінформував про випадки  пожеж на території району, та вкотре наголосив на дотриманні правил пожежної безпеки.

Директор Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії КОЦЗ Любов Красова повідомила, що на даний час на обліку перебуває 300 жителів району.

Директор Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Елла Смаль поінформувала про здійснені на минулому тижні виїзди у підконтрольні сім’ї. З даними сім’ями проведено профілактичні бесіди та надано відповідні рекомендації.

По завершенню апаратної наради, голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Сергій Дяченко та голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда привітали колектив райдержадміністрації та працівників державних установ району із професійним святом – Днем державної служби. Щиро побажали міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного тепла, затишку та миру. Також до привітань доєдналися голова Студениківської ОТГ  Марія Лях та голова Ташанської ОТГ Василь Вовчанівський.

За високий професіоналізм, вагомі досягнення в професійній діяльності, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня державної служби, державні службовці отримали подяки від райдержадміністрації та районної ради, а найкращих представників держслужби району відзначено Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації та Подяками Київської обласної ради.