Часткове безробіття - державна підтримка в період карантинних заходів

Переяслав-Хмельницька міськрайонна філія КОЦЗ продовжує проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед роботодавців та фізичних осіб-підприємців щодо отримання допомоги по частковому безробіттю.
   24 червня 2020 року в  Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості відбувся вебінар на тему: «Порядок надання допомоги по частковому безробіттю фізичним особам - підприємцям» за участі 6 фізичних осіб - підприємців.
   Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олена Мяло надала змістовні відповіді на запитання, детально ознайомила з порядком отримання допомогу по частковому безробіттю, терміном звернення та пакетом документів, який необхідно подати на розгляд для прийняття відповідного рішення.

Шановні роботодавці та фізичні особи - підприємці, скористайтеся можливістю державної підтримки в період карантинних заходів! Для отримання більш детальної інформації чекаємо на Вас за адресою:
вул. Шевченка, 23, м. Переяслав, Переяслав-Хмельницька міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості,
телефони для довідок (04567) 51754, 51682, 55395.