28 ЛИПНЯ ВІДБУЛАСЯ СОРОКОВА СЕСІЯ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ, ТАК ЗВАНА, «ЗВІТНА» СЕСІЯ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПІВРІЧЧЯ

Головував на засіданні голова ради Петро Качкалда. Участь у роботі ради взяли 25 депутатів із 34 обраних, голова районної державної адміністрації Сергій Дяченко, директори КНП «Переяслав-Хмельницька ЦРЛ» Лариса Кузьменчук та КНП «Переяслав-Хмельницький ЦПМСД» Наталія Царенок.

Порядок денний склали 23 питання. Рішенням сесії до складу президії районної ради введено Дяченка Сергія Михайловича у зв’язку зі вступом на посаду голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.

За пропозицією голови постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту Володимира Яреми, «медичні» питання розглядали за спрощеною процедурою, задаючи конкретні питання директорам закладів. Таким чином, було затверджено звіт про виконання фінансового плану та діяльності Переяслав-Хмельницької ЦРЛ за І квартал та за І півріччя 2020 року, уточнено фінансовий план підприємства. Додатково надано в оренду 8 кв. м ФОП Савісько А.В. (кабінет УЗД в приміщенні колишнього денного стаціонару), який вже орендує в ЦРЛ 62,5 кв. м. У комунальну власність міста, на баланс та у господарське відання ВУКГ передано свердловину водопостачання. Таке рішення зумовлено неможливістю лікарні самостійно її обслуговувати.

Директорка ЦРЛ Лариса Кузьменчук окремо зупинилася на масштабному проєкті ЦРЛ – реконструкції приймального відділення. Вже оголошено тендер, очікувана вартість якого 39 889 823 грн. Окремо буде оголошено тендер щодо технічного нагляду. В переддень сесії на реалізацію цього проєкту з Держбюджету виділено 21 066 676 грн, частка співфінансування з місцевих бюджетів становить 21 845 462 грн. Всі засновники вже підтвердили свою участь у фінансуванні. Ймовірно, в серпні відбудеться позачергова сесії районної ради з прийняття коштів з Держбюджету та місцевих бюджетів засновників та направлення їх ЦРЛ.

Заслухали та затвердили звіт Наталії Царенок про виконання фінансового плану та діяльності центру первинної медико-санітарної допомоги районної ради за І квартал та за І півріччя 2020 року, уточнено фінансовий план підприємства.

З 1 червня у Дівичківській ОТГ запрацювала своя «первинка», тому рішенням сесії безоплатно передано майно, що міститься у ФАПах та амбулаторії громади.

У зв’язку зі вступом до складу засновників комунального некомерційного підприємства Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницький центр первинної медико-санітарної допомоги» Переяславської міської ради заклад перейменовано на комунальне некомерційне підприємство «Переяслав-Хмельницький центр первинної медико-санітарної допомоги» Переяслав-Хмельницької районної ради та Переяславської міської ради.

Затверджено районну цільову програму безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2020 рік, згідно з якою 16 жителів сіл району отримають безкоштовні ліки на суму 100 000 грн (відповідно до Постанови №1303 від 17.08.1998 р. «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань»).

Надано дозвіл районній раді на списання з балансу основних фондів, які прийшли в непридатність до подальшого використання, це – застаріла офісна техніка, яка не підлягає ремонту.

Внесено зміни до рішення Переяслав-Хмельницької районної ради народних депутатів «Про перелік об’єктів комунальної власності та передачу їх в управління районної державної адміністрації». Рішенням 1992 року в управління Переяслав-Хмельницькій РДА було передано майно ЦРЛ, відтепер лікарня самостійно управлятиме ним.

Збільшено обсяги фінансування за Програмою відшкодування витрат на покриття фактичних збитків за послуги зв’язку у Переяслав-Хмельницькому районі на 2020 рік та районної комплексної Програми «Турбота» на 2016-2020 роки. Внесено зміни до Комплексної програми розвитку культури в Переяслав-Хмельницькому районі Київської області на 2019-2022 роки – у зв’язку з оптимізацією структурних підрозділів РДА, спортивні заходи проводитиме сектор культури, молоді та спорту.

Внесено зміни до Програми фінансового забезпечення виконання та реалізації повноважень Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації на 2020 рік, збільшено обсяги фінансування на 691 200 грн. Затверджено Програму будівництва, реконструкції та ремонту об'єктiв інфраструктури району на 2020 рік, згідно з якою з районного бюджету буде виділено 879 600 грн на будівництво та дооснащення амбулаторії первинної медичної допомоги в селі Пристроми.

Затверджено звіти про виконання районного бюджету за І квартал та за І півріччя 2020 року, внесено зміни до районного бюджету. Прийнято кошти з Держбюджету на реалізацію програми «Нова українська школа» та лікування хворих на цукровий діабет. З бюджетів сільських рад до районного бюджету прийнято 98 000 грн, це кошти на ремонти навчальних закладів, ФАПів, надання соціальних послуг. З районного бюджету виділено кошти, загальною сумою 4 353 142 грн, на поточні ремонти бюджетних закладів, підготовку до опалювального періоду, тощо.

У «різному» заслухали звіти заступника голови РДА Андрія Коркача щодо ремонту Пристромської ЗОШ та начальниці відділу освіти Таміли Дубини про стан пожежної безпеки у навчальних закладах району. Інформації доповідачів взято до відома.

Попри велику кількість питань до розгляду, депутати спрацювали конструктивно і впоралися за годину.

Інформація з офіційного сайту Переяслав-Хмельницької районної ради