ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Сьогодні, 29 липня 2020 року головою Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Сергієм Дяченко та головою Переяслав-Хмельницької районної ради Петром Качкалдою проведено особистий виїзний прийом громадян в Ташанській сільській раді. У заході взяли участь головний спеціаліст з питань звернень громадян Наталія Басараба, начальник Переяславського відділу обслуговування громадян, управління обслуговування громадян Пенсійного фонду у Київській області Тетяна Бугай, головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку та пільг управління соціального захисту населення адміністрації Надія Бондаренко.

Під час прийому громадян обговорювалися питання щодо ліквідації аварійних дерев, що можуть спричинити  знеструмлення населеного пункту в  стихійні погодні умови поруч з житловим будинком в селі Шевченкове. Піднімалось питання відносно екології та природних ресурсів, а саме догляд за заплавою річки Супій, недостатньо посаджена кількість лісосмуг. Також директором школи піднімалось питання підготовки щодо початку навчального року, забезпечення новим шкільним автобусом та інші господарські питання відносно функціонування школи.

На питання, що прозвучали на прийомі керівник Ташанської ОТГ Василь Вовчанівській та керівництво району підійшли з відповідальністю до кожного питання і по мірі можливостей вони будуть вирішені.