КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР – ЗАХИСТ ПРАВ ПРАЦІВНИКІВ

Колективний договір – це основний документ, що регулює відносини роботодавця і найманих працівників. Він укладається на основі чинного законодавства на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності й господарювання, які використовують найману працю і мають права юридичної особи.

Колективний договір включає в собі взаємні зобов’язання сторін щодо регулювання виробничих, трудових, соціально-економічних відносин.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди», колективний договір підлягає повідомній реєстрації органами виконавчої влади (управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації).

На підприємствах, в установах та організаціях району станом на 01.07.2020 року управлінням зареєстровано 113 колективних договорів (угод), якими охоплено 5466 працюючих, або 84,0 % від усієї кількості штатних працівників.

Перелік підприємств, організацій та установ усіх форм власності  району, які зареєстрували колективний договір  в управлінні соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації протягом І півріччя 2020року

ТОВ «Студенківська ФЕС», ДП «Переяслав-Хмельницький Лісгосп», ТОВ «Стейкагро», ТОВ «Авто-Гарант», ТОВСП «Саланг-Агро», Лікарня ветеринарної медицини, Дівичківська сільська рада (управління), ТОВ «Кейтерінг сервіс груп», ТОВ Норкова ферма «Вікінг», ЛОК ГФД СКМУ, Український медико-соціальний центр ветеранів війни, Військова частина А3085, Дівичківська сільська рада (культура), ФГ «Волошка», Відділ культури, Централізована бібліотечна система, Великокаратульська сільська рада.

Нагадуємо всім керівникам підприємств, установ та організацій, в яких закінчився термін дії колективного договору, необхідно забезпечити організацію переговорного процесу по укладенню нового колективного договору і подати його на реєстрацію в управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації.