Cемінар вчителів англійської мови

11 січня 2019 року в районному методичному кабінеті відбувся  навчально–практичний семінар для вчителів англійської мови, які викладають у 1 класі «Навчаємо по-новому. Методика викладання англійської мови в початковій школі із урахуванням оновленого змісту освіти».
Із вітальним словом до вчителів звернулася Ольга Іщенко, методист районного методичного кабінету, яка окреслила мету і завдання  семінару.  Методист також  розповіла про роль вчителя у формуванні позитивної мотивації до вивчення англійської мови.
Учитель англійської мови Великокаратульської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів  Тетяна Дудка   презентувала досвід роботи з теми «Англійська мова: від навчального предмету до життєвого уміння».
Учитель Циблівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Оксана Димитренко висвітлила питання «Особливості планування уроку англійської мови в 1-му класі в рамках Нової української школи».
Цікаво та змістовно  провела  інтерактивну  вправу   вчитель                Полого-Вергунівського навчально-виховного об’єднання  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Олеся Охремчук , яка на практиці показала як планувати урок за підручником видавництва Pearson «Fly High Ukraine 1».
У рамках проведення семінару вчитель Пристромської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зоя Сміла продемонструвала майстер-клас з питання «Застосування наскрізних умінь на уроках англійської мови з використанням ігрової діяльності».
Учасники семінару  спілкувалися у дружньому середовищі колег,
обмінювалися досвідом і порадами.
По закінченню методичного заходу було підведено підсумки та прийнято рекомендації.