Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!ВЖЕ ТРАДИЦІЙНО З НАГОДИ НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИХ СВЯТ ДІТВОРА ПЕРЕЯСЛАВЩИНИ ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ

Цього дня, вже третій рік поспіль, для діточок Переяславщини з нагоди  новорічно-різдвяних свят відбулося масштабне дійство, яке організували Переяслав-Хмельницька районна державна адміністрація спільно з громадською організацією Міжнародний християнський центр допомоги «ТАВРА».
Зі святами присутніх привітала голова Правління міжнародного християнського центру допомоги «ТАВРА» Тамара Белиба, побажала малечі здійснення мрій та рости здоровими й щасливими  дітьми.
Голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Клименко в свою чергу побажав всім гарного, святкового настрою, а також за постійну турботу, чуйність, людяність та надання благодійної допомоги вручив Подяку Тамарі Белибі.
Надалі діти з великим задоволенням та цікавістю спостерігали концертну програму, спільно з артистами співали різдвяні пісні та колядки, брали участь у різноманітних конкурсах та рухливих іграх. Також для маленьких глядачів на сцені районного будинку культури  організатори заходу показали невеличку виставу лялькового театру.
Загалом, всі отримали незабутні враження та найбільше дітки очікували на подарунки, що привезла з собою  Тамара Белиба, яка з великим задовленням спільно з помічниками подарувала їх переяславській малечі.
Організатори  подбали про те, щоб свято залишило приємну згадку та
новорічний настрій у душах діточок.
Цього ж дня від громадської організації Міжнародний християнський центр допомоги «ТАВРА» було передано КНП Переяслав-Хмельницької районної ради «Районна центральна лікарня» гуманітарну допомогу, а саме:  набори засобів гігієни та вітаміни від українських виробників, які будуть передані на всі відділення даного закладу охорони здоров’я. Також шкільне приладдя отримали й діти району, які потрапили у складні життєві обставини та мешканці районного соціального гуртожитку (с. Гайшин).