ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПЕРЕЯСЛАВ–ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ, НАДАННЯ НАСЕЛЕННЮ ПІЛЬГ, ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ТА СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

Під головуванням заступника голови адміністрації Анни Скляренко було проведено засідання комісії Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
На засіданні розглянуто питання про надання житлової субсидії   відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року №848 «Про спрощення порядку надання житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово–комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами), а саме сім’ям:
- в складі яких є зареєстровані в житловому будинку (приміщенні) члени сім’ї, але які за даною адресою фактично не проживають – 27 сім’ям;
- на понаднормову площу житла – 22 сім’ям;
- в складі яких є особи, які надають соціальні послуги по догляду за особами, які потребують постійного стороннього догляду – 3 сім’ям.
Також розглянуто та схвалено:
- 3 заяви про призначення щомісячної допомоги для покриття витрат на проживання (згідно п.8 і 9 Порядку призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою КМУ від 08.06.2016р.№365).
-1 заяву з питання призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з врахуванням конкретних обставин, що склались в сім’ях заявників, керуючись ст.23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 року №250 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям».