Нарада щодо заходів по сплаті єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, погашення заборгованості по даному внеску, легалізації трудових відносин

07.02.2019 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Анни Скляренко та керівника апарату райдержадміністрації Валерія Перчука, за участю представників органів Пенсійного фонду України у Київській області, Державної фіскальної служби України у Київській області, відповідальних керівників структурних підрозділів РДА проведено спільну нараду щодо заходів по сплаті єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, погашення заборгованості по даному внеску, легалізації трудових відносин та визначені конкретні дії щодо спільної роботи по даних напрямках на 2019 рік.