Нарада у голови райдержадміністрації щодо епідеміологічної ситуації в районі

Сьогодні, 07 лютого, в райдержадміністрації під керівництвом голови Переяслав-Хмельницької РДА Юрія Клименка відбулась нарада щодо епідеміологічної ситуації в районі, зумовленої захворюванням на грип та ГРВІ.

Участь у нараді взяли голова районної ради Петро Качкалда, перший  заступник голови райдержадміністрації Андрій Коркач, заступник голови Анна Скляренко, керівник апарату адміністрації Валерій Перчук, директор КНП Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницький центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталія Царенок та начальник відділу освіти РДА Таміла Дубина.

Наталія Царенок поінформувала присутніх про стан захворюваності на грип та ГРВІ. Серед населення району показник захворюваності склав 723,6 осіб на 100 тис. населення, що не перевищує епідпоріг. Найчастіше зверталися діти до 14 років та люди працездатного віку (30-64 роки). Та все ж самим надійним захистом від грипу є своєчасна імунізація сезонними протигрипозними вакцинами.

Начальник відділу освіти РДА Таміла Дубина в свою чергу повідомила, що навчальні заклад працюють у звичному режимі, відповідальними працівниками здійснюється  щоденний моніторинг щодо захворюваності на грип та ГРВІ по кожному навчально-виховному закладу Переяславщини.

Голова райдержадміністрації Юрій Клименко зазначив, що необхідно продовжувати інформаційно-просвітницьку роботу щодо щеплень проти грипу, зокрема в освітніх закладах району, та постійно інформувати населення через місцеві ЗМІ та Інтернет ресурси.