Молоді батьки Переяславщини отримують «Пакунки малюки»

7 лютого 2019 року начальник відділу призначення державних допомог управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Клюйко отримала черговий транш державної допомоги для малюків, яких вистачає для всіх матерів новонароджених, від яких надійшли заяви на видачу допомоги. На кожному пакунку є наліпки-пломби, які гарантують цілісність упаковки. Пакунок відкривають в присутності одержувачів, перевіряють вміст та підписують спеціальний акт.
В присутності начальника управління Надії Ясинчук «бебі-бокси» були вручені 7 одержувачам. Надія Юхимівна привітала родини з сіл: Ковалин, Чирське, Гребля, Пологи-Вергуни, Лецьки, Стовп’яги з радісною подією та зазначила, що дана допомога від держави надається безоплатно та стане суттєвою підтримкою для молодих батьків.
Міністерство соціальної політики України вирішило змінити порядок видачі безоплатної допомоги для новонароджених «Пакунок малюка».
З 2019 року змінюється вартість товарів, які входять в бебі-бокс. Загальна сума не зміниться і залишиться такою ж – 5 тисяч гривень, але змінюється комплектація коробки.
У пологовому будинку молода мама повинна отримати довідку про невидачу їй коробки, яка дасть їй право отримати «Пакунок малюка» від соціальних служб для того, щоб дана допомога не видавалась двічі.