На Переяславщині проведено перевірку щодо здійснення виконавчими комітетами Великокаратульської та Строківської сільських рад делегованих повноважень органів виконавчої влади

08 лютого 2019 року комісія по перевірці здійснення виконавчими комітетами сільських рад Переяслав-Хмельницького району делегованих повноважень органів виконавчої влади на чолі з керівником апарату Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Валерієм Перчуком здійснила перевірку Великокаратульської та Строківської сільських рад.

Метою проведення таких перевірок є підвищення рівня дієвості роботи виконавчих органів місцевого самоврядування.

В ході перевірки члени комісії ретельно розглянули відповідні матеріали та надали методичні рекомендації і практичні поради голові Великокаратульської сільської ради Олександру Середньому та голові Строківської сільської ради Миколі Жуку.

Представниками управління Держпродспоживслужби в Переяслав-Хмельницькому районі та відділу економічного розвитку, торгівлі та з питань власності Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації здійснено перевірку торгових підприємств на території даних сільських рад.

За результатами перевірки суб’єктам господарювання вказано на недоліки та рекомендовано їх усунути.