Заступник голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації провела робочу нараду

Заступником голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анною Скляренко спільно з адміністрацією Переяслав-Хмельницького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 8 лютого 2019 року проведено робочу нараду.

Під час зустрічі розглянуто питання щодо діяльності територіального центру в умовах децентралізації, покращення якості надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома, а також покращення умов проживання одиноких непрацездатних громадян в стаціонарному відділенні, що у селі Ташань Переяслав-Хмельницького району.

Директор територіального центру Микола Іванченко проінформував про реалізацію прийнятих, на робочій нараді з працівниками соціальної сфери, рішень та відповідних доручень.

Додатково опрацьовано плани та пріоритетні напрямки роботи на поточний рік.