Питання діяльності відділень Укрпошта обговорили на нараді

На виконання доручення Прем’єр-міністра України В. Гройсмана і голови КОДА О. Терещука, в залі засідань Яготинської районної державної адміністрації відбулась нарада з директором Київської міської дирекціі АТ "Укрпошта» Валентином Олещенком.
Участь у нараді взяли: директор ЦПЗ №8 КМД ПАТ «Укрпошта» В.Гордієнко, перший заступник голови Переяслав-Хмельницької РДА А.Коркач, заступник голови А.Скляренко,  представники влади м.Яготин, м.Згурівка, м.Переяслав-Хмельницький та сільські голови, зокрема сіл Переяславщини – М.Клименко та С.Дяченко.
Основним питанням, що обговорювалося на зустрічі, було питання діяльності відділень Укрпошти та оплата праці працівників пошти, зокрема самих листонош.
Валентин Миколайович підкреслив, що вперше за багато років за підтримки Президента України пошта поставлена у пріоритети поруч з дорогами, авіацією, морським транспортом. На сьогодні до витрат Державного бюджету України включено додаткові 500 млн грн. для Укрпошти як компенсація збиткового тарифу на доставку пенсій та грошової допомоги. Це дозволило не тільки зберегти мережу та 75-тисячний колектив Укрпошти, але й забезпечити своєчасну виплату пенсій, а також монетизованих субсидій.
За останні три роки Укрпошта вийшла на шлях сталого розвитку: «Якщо в 2015 році мінімальна зарплата поштаря була 1218 гривень, то зараз – 4173 гривні. Коли масово закрили мережу банки, нам вдалося втримати і не скоротити мережу сільських відділень»- підкреслив керівник Укрпошти.
Наразі, жодну позицію листоноші не буде скорочено. Всі ставки, рівень заробітної платні, кількість робочих місць станом на 1 січня 2019 року залишається без змін або буде збільшено. Жодних скорочень не буде. Завдяки Президенту України є мінімум рік часу для того, щоб знайти формат і механізм утримання всіх ставок у кожній області, в кожному селі. Тому цього року необхідно спільно з місцевими громадами відпрацювати той механізм співфінансування, який дасть можливість нормально працювати поштовим відділенім і поштарям.
В рамках зустрічі Валентин Олещенко запропоновав підписати «Меморандум про співпрацю та наміри між Київською міською дирекцією АТ «Укрпошта» та сільськими радами». Мета меморандуму: підняти зарплату робітників пошти у сільській місцевості та поліпшити умови їх праці. На пропозицію щодо підпису меморандуму відгукнувся голова Циблівської сільської ради Переяслав-Хмельницького району – Сергій Дяченко.
За дорученням  Валентина Олещенко також, додатково, буде переглянуто діяльність відділення поштового зв’язку у селі Помоклі задля покращення рівня праці робітникам та надання послуг населенню.
Київською міською дирекцією АТ «Укрпошта» заплановано провести вісім виїзних нарад на території Київщини. Головною метою нарад є домовленість про співпрацю АТ "Укрпошта" та громад.