Творчий колектив Переяслав-Хмельницького РБК відвідав східну частину нашої країни з концертною програмою

Днями творчий колектив Переяслав-Хмельницького районного будинку культури  за ініціативи Переяслав-Хмельницької РДА в особі голови адміністрації Клименка Ю.В.,  депутата Переяслав-Хмельницької районної ради Сергія Шаменка та депутата Київської обласної Ради Ігоря Домбровського відвідав східну частину нашої країни з концертною програмою  створеної  на підтримку воїнів ООС, а також з гостинцями від громади Переяславщини.

Переповнені духом патріотизму та бажанням допомогти, артисти вирушили  в давно заплановану поїздку, щоб підтримати та дати змогу хлопцям відчути себе потрібними, подарувати тепло та свою творчість .

1 березня відбувся перший концерт для бійців добровольчого українського корпусу «Правий Сектор» в місті Новогородівка Донецької області. Наступного дня ще два концерти вдалось подарувати захисникам в місті Велика Новосілка  та Курахове.

Мета артистів була лише одна,  за допомогою свого таланту та  творчості, відволікти, занурити в атмосферу добра, любові, сімейного затишку хоча б на мить наших бійців. Тому і репертуар був дуже різноманітним.  Дует у складі Олександра Шарабуркіна та В’ячеслава Галенка (с.Велика Каратуль) презентував свою авторську творчість на тему патріотизму та війни. Владислава Девко дарувала нестримні та енергійні танці, гурт «Дівчата» у складі Юлії Ковалівської та Тетяни Чайки разом та окремо кожна оспівували в своїх піснях  любов, мир та неньку Україну. Також хлопців помітно вразили виступи Павла Рекуна, який акомпонував собі на бандурі та співав патріотичних пісень пронизаних козацьким духом тісно переплетених з подіями сьогодення. Ведучими ж всіх концертів були заступник голови адміністрації Анна Скляренко та начальник відділу культури Віталій Біденко.

Приймали наших артистів захисники дуже тепло, пригощали смачними стравами власного приготування, дякували  та просили завітати ще, адже їм так бракує світлих емоцій, посмішок та елементарного спілкування з людьми.

Під враженням всі артисти , з нетерпінням чекають наступної поїздки, адже до кінця усвідомили на скільки важливою є їхня творчість саме для такої особливої та справді вдячної аудиторії.

Відділ культури Переяслав-Хмельницької РДА висловлює щиру подяку керівнику ПАО «Україна» Поралу Григорію Степановичу за надану матеріальну допомогу та підприємцю, власнику магазину «АвтоСвіт» Чепігі Леоніду Івановичу, який передав вкрай необхідні бійцям акумулятори живлення. А також всім хто був небайдужим та долучився до збору гуманітарної допомоги бійцям ООС.

Інф. відділу культури Переяслав-Хм РДА