Відзначення Дня українського добровольця в Циблівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

День українського добровольця — свято на честь українських добровольців, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

З метою формування в учнів  відчуття приналежності до України, почуття патріотизму та національної свідомості, активної громадянської позиції, почуття особистої відповідальності за долю держави і народу та прагнення примножувати своєю працею здобутки українського народу в Циблівській ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений виховний захід «День українського добровольця».

Інф. Циблівської ЗОШ І-ІІІ ст.