Відбулася позачергова сесія Лецьківської сільської ради

14 березня 2019 року відбулася позачергова сесія Лецьківської сільської ради.

Участь у засіданні взяли голова Переяслав-Хмельницькох райдержадміністрації Юрій Клименко, в.о. керуючого справами апарату Переяслав-Хмельницької районної ради Катерина Степанчук, сільський голова Лецьківської сільської  ради Олександр Палагута, керівники сількогосподарських підприємств, які орендують землю в межах Лецьківської сільської ради Олександр Ярема та Ігор Колихалов, депутати Лецьківської сільської ради та громадські активісти.

Під час сесії було розглянуто Лист-прохання групи членів Лецьківської громади про ініціювання проведення загальних зборів пайовиків, власників Сертифікатів КСП «Зоря».

За результатами обговорення депутатами одноголосно прийняли рішення провести загальні збори пайовиків, власників Сертифікатів КСП «Зоря» 23 березня 2019 року.