Відбулася нарада з працівниками соціальної сфери Переяславщини

Сьогодні, 11 квітня 2019 року в актовій залі Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації відбулася чергова робоча нарада працівників Переяслав-Хмельницького територіального центру  по обслуговуванню пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян за участю голови Переяслав-Хмельницької РДА – Юрія Клименка.

Систематичні зустрічі соціальних робітників району, дирекції  територіального центру  та представників районної державної адміністрації мають на меті визначити основні пріоритети в наданні соціальних послуг населенню, обговорити проблематичні ситуації та знайти шляхи вирішення з допомогою спеціалістів різних сфер діяльності.

Цього разу було розглянуто питання безготівкової монетизації пільг і субсидій. Про зміни та доповнення в призначені житлових субсидій та порядок надання пільг у 2019 році згідно чинного законодавства доповіла начальник відділу призначення житлових субсидій управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької РДА – Ірина Голік. Також, піднімалося питання співпраці соціальних робітників територіального центру  з КНП «Переяслав-Хмельницький ЦПМСД». Інформацію про надання медичних послуг лікарем згідно укладених договорів та порядок отримання ліків відповідно до урядових програм розповіла завідуюча міською  амбулаторією КНП «Переяслав-Хмельницький центр первинної медико-санітарної допомоги» - Людмила Матвієнко.

Про виконання пріоритетних напрямків роботи згідно плану роботи на поточний рік та, зокрема, про проведення благоустрою на  прилеглій  території стаціонарного відділення для постійного та тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в селі Ташань та прибудинкових територій підопічних у населених пунктах району доповів  директор Переяслав-Хмельницького територіального центру  по обслуговуванню пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян – Микола Іванченко.

Додатково було озвучено низку питань, які знайшли позитивне рішення завдяки плідній співпраці голови адміністрації та усіх учасників робочої наради.