Відбулося засідання дорадчого органу

12 квітня 2019 року під головуванням заступника голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анни Скляренко відбулося виїзне засідання дорадчого органу з питань сімей, що опинились у складних життєвих обставинах. У заході взяли участь: головний спеціаліст служби у справах дітей та сім'ї Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Галина Овсієнко, директор Переяслав-Хмельницького РЦСССДМ Елла Смаль, директор Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку Аліна Бояр, фахівець із соціальної роботи РЦСССДМ Лариса Бобровник, соціальний педагог Оксана Красножон. На засіданні було розглянуті питання 5 сімей, що потребують надання соціальних послуг з метою попередження соціального сирітства, формування відповідального ставлення до батьківства, формування сімейного бюджету та розподілу коштів. Прийнято рішення: одній сім'ї завершити соціальний супровід у зв'язку з подоланням складних життєвих обставин, 3 родинам продовжити проживання в районному соціальному гуртожитку, 1 одній сім'ї сприяти у заощадженні та раціональному використанні коштів.