Відбулася нарада працівників культури

В районному будинку культури відбулася робоча нарада працівників культури Переяслав-Хмельницького району за участі голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації - Юрія Клименка.

До розгляду основних напрямків розвитку культури у сільській місцевості долучилися клубні та бібліотечні працівники.  На нараді підвели підсумки роботи закладів культури району за перший квартал, обговорили питання методичного забезпечення в організації роботи і сучасної переорієнтації діяльності  закладів культури та питання благоустрою прилеглих територій, а також об’єктів  історико-культурної спадщини.

Під час наради керівництвом Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації відзначено творчі колективи району за підсумками переатестації аматорських колективів на предмет підтвердження почесного звання «народний» та зразковий.