Голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації провів апаратну нараду

15 квітня 2019 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко спільно із головою Переяслав-Хмельницької районної ради Петром Качкалдою провели апаратну нараду. Участь в нараді взяли перший заступник голови адміністрації Андрій Коркач, заступник голови адміністрації Анна Скляренко,  керівники установ, організацій та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Директор комунального некомерційного підприємства Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня» Лариса Кузьменчук повідомила, що заклад працює в звичному режимі та поінформувала про хід проведення медичної реформи.

Директор комунального некомерційного підприємства Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницький центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталія Царенок поінформувала про видачу медикаментів по програмах «Чорнобильські ліки» та  «Доступні ліки».

Представник Переяслав-Хмельницького сектору головного управління надзвичайних ситуацій України в Київській області Валентин Свириденко поінформував про випадки загорання трав’яного настилу на території району. Зокрема, працівники даної служби виїжджали в населені пункти району протягом тижня 7 разів, за недбалості громадян горіла не лише трава, а й покинуті господарські приміщення. Тож, вкотре було наголошено на дотриманні правил безпечного поводження з вогнем.

В.о. начальника Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тетяна Бугай поінформувала, що всі виплати здійснюються чітко за графіком, а також зазначила, що виплати по монетизації субсидій пенсіонери отримують разом із пенсією.

Директор Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Елла Смаль поінформувала про здійснений на минулому тижні виїзди у підконтрольні сім’ї с. Улянівка. З даними сім’ями проведено профілактичні бесіди та надано відповідні рекомендації.

Начальник відділу молоді та спорту РДА Юрій Бурдонос поінформував про те, що 13 квітня 2019 року на спортивному майданчику зі штучним покриттям в с. Велика Каратуль відбулись змагання з міні-футболу серед чоловіків Спартакіади Переяслав-Хмельницького району «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» та з нагоди Всеукраїнського дня громадського здоров’я. У змаганнях взяли участь п’ять команд: із сіл Пологи-Вергуни,  Виповзки, Велика Каратуль, Строкова та Гайшин.  .

По завершенню апаратної наради, заслухавши звіти начальників структурних підрозділів та відділів РДА, голова райдержадміністрації Юрій Клименко дав відповідні доручення. Зокрема, відповідальним працівникам тримати на постійному контролі питання благоустрою населених пунктів району.

Відділ організаційної роботи та

внутрішньої політики апарату адміністрації