Проведено планову перевірку протипожежного та техногенного стану сільськогосподарського господарства

З 13 по 14 травня інспекторським складом Переяслав-Хмельницького районного сектору проведено планову перевірку протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту ПРИВАТНО-ОРЕНДНОЇ АГРОФІРМИ "УКРАЇНА", що знаходиться на території Переяслав-Хмельницького району.

В ході перевірки проведено перевірку електрогосподарства, первинних засобів пожежогасіння, автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей, зовнішнє та внутрішнє протипожежне водопостачання, навчання персоналу до дій при виникненні пожеж, засобів індивідуального захисту та документації, яка регламентує безпечну діяльність виробничих будівель.

Під час обстежень проведено інструктажі та бесіди на протипожежну тематику.