Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Переяславщину продовжують відкривати для себе туристи


Працівники Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю взяли участь в одноденному екскурсійному марафоні Переяславщиною.
Відомо, що не так давно гіди міста Києва відвідали тур Переяславщиною та отримали необхідну базову інформацію для організації екскурсій даним регіоном (або співпраці з місцевим туристично-інформаційним центром). Відразу після цих майстер-класів, організованих методистом з питань розвитку туризму РБК Миколою Богатирем, Переяславщину продовжують відкривати для себе декілька груп туристів, одна із яких це працівники Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю. Гості бажали побачити як найбільше і тому Туристично-інформаційний центр «Переяслав» організовує програму за авторськими просвітницькими маршрутами Г.І. «Корінь нації». Це був справжній одноденний екскурсійний марафон, в рамках якого туристи встигли неймовірне, а саме: дізналися про всі музеї Переяслава та побачити де вони знаходяться; відвідати Музей кобзарства та власноруч заграти на музичних інструментах; відвідати майстер-клас на Фабриці художніх виробів; відвідати сувенірну крамничку в інфо-центрі; повноцінно ознайомитися з маршрутом «Україна-1187» (в межах міста); відвідати екскурсію у Музеї архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини; відкрити абсолютно нове на маршруті «Незвідана Переяславщина» та закрити насичений екскурсійний день з чудовою природою та прекрасним настроєм біля історичного, дивовижного оглядового майданчику в с.Циблі. Такий насичений день подарував море позитивних емоцій, але водночас і втому також. Відтепер, з тою базою об’єктів що є у НІЕЗ «Переяслав», Переяслав-Хмельницького міста та району, за допомогою напрацювань ГІ «Корінь нації» та відділу культури Переяслав-Хмельницької РДА можна і потрібно готувати умови для прийому не лише екскурсантів, але і туристів, покращуючи питання інфраструктури, послуг, тощо. 
Саме тому, відділ культури Переяслав-Хмельницької РДА просить відгукнутися тих жителів району, котрі бажають розвивати зелений туризм, організовувати майстер-класи, проводити екскурсії, тощо. В разі позитивного відгуку на пропозицію, буде створена контактна база та механізми підтримки одне одного на рівні туристичних кластерів.