Відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти

15 травня 2019 року в залі засідань Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти та  закладів дошкільної освіти.
У роботі наради взяли участь голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко та начальник відділу освіти Таміла Дубина.
Начальником відділу освіти Тамілою Дубиною  було звернуто увагу керівників ЗЗСО на порядок організованого закінчення 2018/2019 навчального року та проведення державної підсумкової атестації, а також на  підготовку закладів  району до нового 2019/2020 н.р. (проведення ремонтних робіт у закладах освіти, забезпечення обладнанням та матеріалами початкових класів закладів освіти, використання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення  якісної сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа».
Головний спеціаліст відділу освіти Катерина Безрук акцентувала увагу на особливостях проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х, 9-х класів. Учнів 11-х класів у формі зовнішнього незалежного оцінювання та  забезпечення підвезення учнів  закладів загальної середньої освіти до місць проведення ДПА. Надано роз’яснення щодо  забезпечення зарахування учнів до 1 класів закладів освіти району відповідно до Порядку зарахування, відрахування  та переведення учнів до державних та  комунальних закладів освіти для  здобуття  повної  загальної середньої освіти.
Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства  Переяслав-Хмельницького районного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Київській області Олена Вовк детально зупинилась на питаннях про організацію роботи пришкільних та мовних таборів у ЗЗСО району  у 2019 році.
У ході заходу методистом РМК Наталією Левченко  розглянуто питання про підготовку педагогічних працівників до впровадження Концепції «Нова українська  школа».
У нараді також взяли участь директор БДЮТ Тетяна  Красюк, яка інформувала присутніх  про організацію та особливості проведення заключного районного свята обдарованих дітей «Яскрава палітра Переяславщини» у 2018/2019 навчальному році та І (районного) етапу військово-патріотичної Всеукраїнської гри «Сокіл «Джура».
Методист з розвитку культури РБК Микола Богатир ознайомив з проектом «Корінь нації – мандрівка Україною крізь віки», який є інструментом збереження національної пам’яті, формування патріотичної та екологічної свідомості учнів.
За підсумками наради прийнято відповідні рішення.