ГОЛОВА ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ АПАРАТНУ НАРАДУ З НАЧАЛЬНИКАМИ ВІДДІЛІВ ТА СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ АДМІНІСТРАЦІЇ

04 червня 2019 року під керівництвом голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрія Клименка, за участю першого заступника голови адміністрації Андрія Коркача, заступника голови РДА Анни Скляренко та керівника апарату адміністрації Валерія Перчука відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів адміністрації.

Під час наради начальники відділів та структурних підрозділів РДА доповіли про проведену роботу та плани на наступний тиждень.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Таміла Дубина поінформувала, що всі пришкільні табори працюють в звичному режимі, учні продовжують здавати ДПА та ЗНО.  Також повідомила, що 05 червня на базі Полого-Вергунівської НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» відбудеться відкриття І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Начальник служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Світлана Бутник повідомила, що відповідно до Указу Президента України від 18.05.2019 № 247/2019, з метою організації та підготовки заходів з нагоди відзначення Дня батька у 2019 році, службою у справах дітей та сім’ї, відділом культури адміністрації   планується проведення ряду заходів, а саме інформаційної кампанії із подолання стереотипів щодо розподілу сімейних обов’язків серед жінок і чоловіків, зустріч з батьками, які самі виховують дітей.

Продовжується оздоровча кампанія в районі. За рахунок державного бюджету діти відпочивають у ДПУ "МДЦ "Артек" та ДП УДЦ «Молода гвардія».

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату адміністрації Лідія Сахно поінформувала, що виборчий процес до Циблівської та Ташанської ОТГ продовжується.  Реєстрація кандидатів у депутати та на посаду сільського голови триває до 05 червня 2019 року включно.

По завершенню апаратної наради, заслухавши звіти начальників структурних підрозділів та відділів РДА, голова райдержадміністрації Юрій Клименко дав відповідні доручення.

Відділ організаційної роботи та
внутрішньої політики апарату адміністрації