Під час робочої наради обговорили питання підготовки до опалювального сезону 2019-2020 року

Голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Клименко під час робочої наради з першим заступником голови РДА Андрієм Коркачем, заступником голови РДА Анною Скляренко, керівником апарату адміністрації Валерієм Перчуком, начальником відділу освіти РДА Тамілою Дубиною, в.о. начальником управління фінансів адміністрації Ярославою Юрчишиною та начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи РДА Сергієм Тищенком обговорили питання благоустрою населених пунктів та стан підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Переяслав-Хмельницького району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року.

Відділ організаційної роботи та
внутрішньої політики апарату адміністрації