ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ПРИВІТАЛИ КОЛЕКТИВ РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ «ВІСНИК ПЕРЕЯСЛАВЩИНИ»

Сьогодні, 06 червня, в день відзначення Дня журналіста голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко та керівник апарату РДА Валерій Перчук привітали колектив редакції газети «Вісник Переяславщини» з професійним святом.

Очільник району наголосив, що цей день об'єднує людей творчої неспокійної професії, які своєю працею роблять вагомий внесок формування громадської думки, виховання високих моральних якостей, сприяють розбудові держави. Юрій Клименко щиро побажав журналістам творчого натхнення, успіхів,  а також міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

За багаторічну плідну працю спрямовану на висвітлення життєдіяльності Переяславщини та з нагоди Дня журналіста Подяку з грошовою винагородою від голови райдержадміністрації та районної ради отримала  завідувач відділу соціальних проблем редакції газети «Вісник Переяславщини» Олена Матвієнко.

Інф. відділу організаційної роботи та
внутрішньої політики апарату адміністрації