Заключне заняття школи передового педагогічного досвіду

5 червня 2019 року проведено заключне заняття обласної школи передового педагогічного досвіду під керівництвом вчителя Полого-Вергунівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Солодухи Ярослава Трохимовича на тему «Формування творчих здібностей учнів на уроках трудового навчання».  Захід було проведено на базі КЗ КОР «Переяслав-Хмельницького ліцею інтернат «Патріот». Традиційно  слухачами  стали  вчителі  трудового навчання Переяслав-Хмельницького району,  міста Переяслав-Хмельницький  та  Київської області.

З вступним словом до учасників заходу звернулася Олена Іванівна Сацюк,  координатор ОШППД, завідувач відділу трудового навчання КНЗ КОР «КОІПОПК».  Вона  підвела підсумки роботи  ОШППД за 2018-2019 н.р та проінформувала слухачів відносно діяльності школи на наступний 2019-2020 н.р.

Вже вкотре, Ярослав Солодуха вразив слухачів своїм творчим потенціалом,  демонструючи технологію виготовлення виробів інтер’єрного призначення. Присутні  під час майстер-класу  мали можливість виготовити вироби на практиці, дізнатися всі тонкощі  художнього конструювання та правильності вибору матеріалів.

У другій частині заняття, під час круглого столу, відбувся творчий звіт слухачів школи. У дружні атмосфері спілкувалися і ділилися своїми напрацюваннями, досвідом та думками у фаховому середовищі, обговорювали пропозиції на наступний навчальний рік.

Всі учасники ОШППД отримали багато корисної інформації, море позитивних емоцій.