Відбулося урочисте закриття І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура – 2019: Переяславщина звитяжна»

Яскраво та урочисто відбулося підведення підсумків однієї з найцікавіших дитячо-юнацьких військово-патріотичних ігор, яка має назву «Сокіл» («Джура»).

Після трьох днів випробувань та змагань були оголошені переможці І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура – 2019: Переяславщина звитяжна».

У церемонії нагородження брали участь Андрій Коркач, перший заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, а також Таміла Дубина, начальник відділу освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.

Команди-переможці, які посіли призові місця в загальному заліку отримали грамоти:

Серед ЗЗСО І-ІІІ ст.:

І місце – рій «Спарта» Полого-Вергунівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;

ІІ місце – рій «Гайдамаки» Дем’янецької ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – рій «Нащадки козаків» Великокаратульської ЗОШ І-ІІІ ст.

Серед ЗЗСО І-ІІ ст.:

І місце – рій «Січові браття» Малокаратульского НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»;

ІІ місце – рій «Хортиця» Виповзького НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»;

ІІІ місце – рій «Козаки» Світанківського НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ».

Ми щиро вітаємо вас, юні джури, з перемогою, тому що кожен з учасників цього козацького свята вже є переможцем!

Шановні джури, бажаємо всім вам цікавого і різноманітного відпочинку у літній період. Сподіваємося, що ваше дозвілля буде сповнене добрими справами, плідною краєзнавчо-дослідницькою діяльністю, цікавою екскурсійно-туристичною програмою, високими особистими досягненнями у військово-спортивній підготовці.

Людмила Осаулова, методист БДЮТ