Загибель людей на воді

8 червня 2019 року о 10 год. 30 хв. до диспетчера 27-ДПРЧ м.Перяеслав-Хмельницький  надійшло повідомлення про те, що в селі Положаї, Переяслав-Хмельницького району в ставку загинув чоловік. На місце події направлено водолазно-рятувальну групу, які займалися пошуком потопельника. Ним виявився місцевий житель, 1858 р.н. якого витягли на берег.

9 червня 2019 року о 08 год. 10 хв.  надійшло повідомлення про те, що в селі Дівички Переяслав-Хмельницького району в  р. Дніпро потонув чоловік. На місце події направлено водолазно-рятувальну групу, водолази знайшли тіло загиблого, та доправили на берег. Загиблий уродженець с.Ковалин, 1997 р.н.

Переяслав-Хмельницький РС ГУ ДСНС України у Київській області звертається до громадян із проханням дотримуватися безпеки на воді, будьте пильними  і обачливими, адже навіть найдосвідчений плавець може опинитися в небезпеці, якщо нехтувати правилами безпеки.