ГОЛОВА ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ АПАРАТНУ НАРАДУ З НАЧАЛЬНИКАМИ ВІДДІЛІВ ТА СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Сьогодні, 10 червня, під керівництвом голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрія Клименка відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів адміністрації.

Під час наради начальники відділів та структурних підрозділів РДА доповіли про проведену роботу та плани на наступний тиждень.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуації та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи РДА Сергій Тищенко повідомив, що минулого тижня спільно з членами робочої групи  для комісійних обстежень об’єктів, що мають соціальне значення, закладів оздоровлення та відпочинку дітей, закладів харчування, продовольчої торгівлі в Переяслав-Хмельницькому районі проведено обстеження літніх таборів «Джерело надії» та наметового табору «Лісове містечко «Скаутвілль».

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Таміла Дубина поінформувала, що всі пришкільні табори працюють в звичному режимі та 12 червня закінчують свою роботу. Учнями завершується здача ДПА і ЗНО та триває підготовка до випускних вечорів у загальноосвітніх закладах району.  Також повідомила, що 07 червня відбулося урочисте закриття І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що проводився на базі Полого-Вергунівської НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ».

Юрій Бурдонос – начальник відділу молоді та спорту РДА – доповів про участь наших команд в Олімпійському дні бігу, що відбувся 08 червня в місті Ірпінь Київської області.

Про заходи, що відбудуться в районі на наступному тижні доповів начальник відділу культури РДА Віталій Біденко.

Директор Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль поінформувала про здійснені виїзди в підконтрольні сім’ї на минулому тижні, а також про заплановані зустрічі із патронатними та прийомними родинами.

По завершенню апаратної наради, заслухавши звіти начальників структурних підрозділів та відділів РДА, голова райдержадміністрації Юрій Клименко дав відповідні доручення.

Відділ організаційної роботи та

внутрішньої політики апарату адміністрації