Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Вихованці пришкільного табору"Веселка" відвідали господарство ПП "Земля Переяславщини"

6 і 7 червня 2019 року вихованці пришкільного табору"Веселка" відвідали господарство ПП "Земля Переяславщини".  Гостино зустріла дітей фінансовий директор ПП " Земля Переяславщини" Андрієнко Людмила Миколаївна, яка організувала даний захід і зробила все можливе для його проведення.

Посмішками відповіли діти на пропозицію оглянути господарство. Змістовно і цікаво екскурсію провів  Жук Ярослав Миколайович. Не було меж дитячій радості і захопленню, коли вони опинилися у кабінах сучасних комбайнів і тракторів. Вихованці також мали змогу побувати у майстернях , де ця техніка обслуговується. А завершенням чудової екскурсії став смачний обід. 

7 червня діти відвідали тваринницьку ферму. Багато цікавого про тварин діти почули з вуст завідуючої ферми Вакуленко Галини Миколаївни. Вихованці щиро дякували за побачене і таку теплу зустріч. Ця  екскурсія дала можливість зрозуміти, які необхідні і важливі професії людей, що працюють на землях ПП "Земля Переяславщини", яким керує мудрий і досвідчений керівник Ярема Олександр Григорович.

Вихователі і вихованці пришкільного табору висловлюють слова вдячності керівництву і працівникам господарства за цікаву екскурсію.

Інф. Виповзького НВО