Питання родини постраждалої внаслідок пожежі взято під контроль районних соціальних служб

Біда приходить, коли її ніхто не чекає. Втрата житла це велика проблема, а  особливо для родини,  де проживає шестеро дітей. Така біда сталася у багатодітній родині жителів села Вінинці 9 червня 2019 року. Добре, що ніхто із членів родини не  постраждав.

В понеділок, під час телефонної розмови, батьку родини була надана інформація про допомогу, яку можна отримати у Переяслав-Хмельницькому районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у вигляді дитячого та дорослого одягу. А також запропоновано тимчасове проживання у районному соціальному гуртожитку, основним завданням якого є забезпечення потреб сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Наразі підтримується зв'язок із членами родини.

Інф. Переяслав-Хмельницького районного центру
соціальних служб для сімї, дітей та молоді

Фото «Вісник Переяславщини»