Голова райдержадміністрації провів робочу нараду з сільськими головами

12 червня голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Клименко провів нараду з сільським головами Переяслав-Хмельницького району. Участь у нараді взяли заступник голови Переяслав-Хмельницької районної ради Іван Бугаєнко, заступник голови Переяслав-Хмельницької РДА Андрій Коркач, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури управління економічного, агропромислового розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства адміністрації Олексій Гич та в.о. начальника управління фінансів РДА Ярослава Юрчишина.

Під час наради було обговорено питання життєдіяльності району, соціального-економічного та культурного розвитку населених пунктів, благоустрою, хід проведення медичної реформи і стан підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціально-культурного призначення району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року.

Відділ організаційної роботи та
внутрішньої політики апарату адміністрації