Безпека людей на воді – пріоритетне завдання районної влади

13 червня голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Клименко провів робочу нараду з заступником голови РДА Анною Скляренко та начальниками структурних підрозділів РДА.

Особливу увагу голова райдержадміністрації Юрій Клименко звернув на заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах, та наголосив на необхідності проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи про правила безпечної поведінки на водоймах через засоби масової інформації.

Також під час наради розглядався ряд питань щодо життєдіяльності району:  стан підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціально-культурного призначення району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року, ремонт доріг та хід проведення  будівельних робіт з будівництва амбулаторії первинної медичної допомоги у с. Хоцьки Переяслав-Хмельницького району.

Відділ організаційної роботи та
внутрішньої політики апарату адміністрації