На Переяславщині проходить «ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МУЗЕЙНИЙ ФОРУМ»

Цього тижня у місті Переяслав-Хмельницький проходить «ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МУЗЕЙНИЙ ФОРУМ», де працівники музейної сфери України діляться досвідом та дискутують щодо вирішення проблемних питань, завдань та ситуацій в реалізації музейної діяльності.

4 липня, опісля офіційних заходів, учасники форуму мали можливість за сприяння Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації відвідати два оглядові маршрути – «Україна-1187» та «Незвідана Переяславщина», розробником яких є ГІ «Корінь нації» та відділу культури Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.

Учасники екскурсії були вражені від знайомства з деякими маловідомими, але цікавими та вартими уваги об’єктами.   З-поміж всіх туристичних цікавинок варто виокремити  - захід сонця над затопленими селами Переяславщини (оглядовий майданчик села Циблі).