Відбулася апаратна нарада при голові Переяслав-Хмельницької РДА

08 липня 2019 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко провів апаратну нараду з керівниками установ, організацій району та начальниками  структурних підрозділів райдержадміністрації. Участь в нараді взяли голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда, перший заступник голови  райдержадміністрації Андрій Коркач, заступник голови Переяслав-Хмельницької РДА Анна Скляренко та керівник апарату адміністрації Валерій Перчук.
Заступник директора КНП Переяслав-Хмельницької районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олена Базиль повідомила, що заклад працює в звичному режимі, жителі Переяславщини записуються на прийом до лікаря як за допомогою електронної медичної системи Helsi, так і безпосередньо в реєстратурі.
Начальник управління Держпродспоживслужби у Переяслав-Хмельницькому районі Олексій Роман поінформував, що 3-4 липня робочою групою відбулось обстеження торгівельних об’єктів суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Переяслав-Хмельницького району, в ході якого надано роз’яснення вимог чинного законодавства щодо використання праці найманих осіб, порядку їх оформлення та дотримання вимог законодавства у сфері торгівлі.
В.о. начальника Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Тетяна Бугай повідомила про здійснення перерахунку пенсій жителям району.
Директор Переяслав-Хмельницького територіального центру по обслуговуванню пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Микола Іванченко поінформував про роботу стаціонарного відділення для постійного та тимчасового перебування одиноких непрацездатних громадян, що знаходиться в селі Ташань Переяслав-Хмельницького району.
 Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури управління економічного, агропромислового розвитку та житлово-комунального господарства адміністрації Олексій Гич поінформував про виконання дорожніми службами ремонтних робіт на дорогах Переяслав-Хмельницького району.
Про заплановані заходи, які відбудуться протягом тижня повідомив начальник відділу культури Віталій Біденко.
Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату адміністрації Лідія Сахно зазначила, що виборчий процес триває. Відділ продовжує видавати виборцям посвідчення про тимчасову зміну місця голосування.
Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи РДА Сергій Тищенко повідомив,  що надзвичайних ситуацій в районі на минулому тижні не виникало. Зафіксовано два випадки загорання, які було вчасно ліквідовано рятувальниками.
По завершенню апаратної наради, заслухавши звіти начальників структурних підрозділів та відділів РДА, голова райдержадміністрації Юрій Клименко дав відповідні доручення.

Відділ організаційної роботи та
внутрішньої політики апарату адміністрації