Колективний договір захист прав працівників

Колективний договір – це основний документ, що регулює відносини роботодавця і найманих працівників. Він укладається на основі чинного законодавства на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності й господарювання, які використовують найману працю і мають права юридичної особи.

Колективний договір включає в собі взаємні зобов’язання сторін щодо регулювання виробничих, трудових, соціально-економічних відносин.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди», колективний договір підлягає повідомній реєстрації органами виконавчої влади (управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації).

На підприємствах, в установах та організаціях району станом на 01.07.2019 року управлінням зареєстровано 123 колективних договорів (угод), якими охоплено 5303 працюючих, або 81,6 % від усієї кількості штатних працівників.

Перелік підприємств, організацій та установ усіх форм власності  району, які зареєстрували колективний договір  в управлінні соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації протягом І піврічя 2019 року

ТОВ «Пелском», СФГ «Арапин», КОУСПР дітей «Переяслав», Вовчківська сільська рада, ТОВ «Агро-Техно-Сервіс», Мазінська сільська рада, Пологи Яненки сільська рада, Дівичківське СТ, СП ТОВ «Нива Переяславщини», Комунальне підприємство «Господар», Дівичківська сільська рада, Виповзька сільська рада, Горбанівська сільська рада, СФГ «Колосок», ПОА «Україна», ПрАТ «Переяславський ЕКХП», ПП «Земля Переяславщини», ПП «Євро Нива», ФГ «Калина», Пристромська сільська рада, ТОВ «Регіонземсервіс», ТОВ «Нива Фарм», ПП «Строкова Агро», ТОВ «Гарант», ФГ «Геркулес», СПП «Київська Русь», ПП «Марценюк В.М», СФГ «Наталка», ФГ «Бебешео В. І».

Нагадуємо всім керівникам підприємств, установ та організацій, в яких закінчився термін дії колективного договору, необхідно забезпечити організацію переговорного процесу по укладенню нового колективного договору і подати його на реєстрацію в управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації.