Проведено семінар

03.07.2019 року  в приміщенні Переяслав-Хмельницького МРВ з питань пробації  начальником та головним спеціалістом відділу «Переяслав-Хмельницьке бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександром Задорожнім  та Олексієм Кучеренком  спільно з начальником Переяслав-Хмельницького міськрайонного відділу Василем Паламарчуком, представниками Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: начальником із соціальної роботи Іриною Пурденко, провідними фахівцями із соціальної роботи Катериною Кондратенко та Ларисою Бобровник, волонтером та викладачем кафедри психології ДПУ імені Григорія Сковороди Людмилою Хаметовою, провели семінар-лекцію для підоблікових осіб відділу пробації, на тему “Оформлення нових та відновлення втрачених/викрадених документів, що посвідчуюють особу”. В рамках даного заходу присутні отримали інформацію щодо процедури отримання паспорту, свідоцтва про народження та інших документів за якими можливо встановити особу, а також підстав та порядку відновлення зазначених втрачених/викрадених документів.

Окрім цього, учасників заходу ознайомлено із Всеукраїнським правопросвітницьким проектом Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО», надано інформацію про систему безоплатної правової допомоги та про можливість отримання безоплатної вторинної правової допомоги в  Переяслав-Хмельницькому бюро правової допомоги. Також поширено інформаційні буклети “Я МАЮ ПРАВО!”, та буклети безоплатної правової допомоги.